Balsam na cellulit – Pozbądź się pomarańczowej skórki w MIESIĄC

By |

Pomarańczowa skórka to dla wielu kobiet największe podłoże kompleksów i powód do obniżenia własnej samooceny. Brak gładkich nóg, pupy i dolnych partii brzucha często uniemożliwia założenie atrakcyjnych letnich ubrań, tylko zmusza do skrywania atutów sylwetki pod workowatymi częściami garderoby. Czujemy się przez to źle. Szczególną odmianą cellulitu jest występująca po ciąży i towarzysząca rozstępom pomarańczowa skórka, która miała swoją genezę podczas zachcianek żywieniowych.Jak sobie poradzić z cellulitem i jak skutecznie go zwalczyć? Czy konieczne są lekarstwa? Czym wspomagać kurację kosmetykami?

Co powinien mieć w składzie krem na cellulit?

vialise krem na cellulitSkuteczny balsam na cellulit musi mieć w składzie skoncentrowane składniki aktywne. Czynniki te są najczęściej pochodzenia naturalnego, wywołują określone reakcje biochemiczne w organizmie i poprzez to oddziaływują na procesy fizjologiczne zachodzące wenwnątrz ludzkiego ciała.  To ich zawartość i specyfika warunkuje działanie kosmetyku, ponieważ są w stanie przeniknąć przed warstwy skórne i wziąć udział w procesach fizjologii.

Wśród najczęściej spotykanych czynników aktywnych w kremach na cellulit wyróżniamy:

– olejki – swoją formułą i właściwościami rozgrzewającymi wpływają dobroczynnie na skórę obarczoną cellulitem. Szczególnie popularny stał się olejek rozmarynowy oraz olejek jałowcowy. Redukują martwy naskórek, a poprzez swoje działanie rozgrzewające stymulują przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, włosowatych oraz limfatycznych.

– cukier i sól – nie jako konserwanty, lecz jako niewielkie kryształki, które wykazują działanie złuszczające, pielęgnujące oraz ujędrniające szczególnie górne partie ud

– koper – działa moczopędnie, poprzez co dochodzi do wydalnenia nadmiaru wody z organizmu

– pietruszka – intensywnie i regularnie wcierana w ciało wspomaga przepływ krwi oraz limfy.

Stosuj regularnie!

Kluczem do powodzenia kuracji kosmetykami na cellulit jest regularne stosowanie. Aby środki przyniosły oczekiwane efekty bezwzględnie należy je włączyć w rytuały rodziennego stosowania. Pamiętajmy, że bez sensu jest stosować krem na cellulit 1 -2 razy w tygodniu. Wtedy organizm nie będzie miał dostarczonej odpowiedniej dawki kremu, przez co nie będą zachodzić żadne zmiany, mające na celu poprawę kondycji skórnej.

Aby ujrzeć działanie balsamu, stosujmy go minimum 2 razy dziennie – rano i wieczorem. Dodatkowo możemy rozszerzyć aplikację przed treningami.

Vialise – krem na cellulit o udowodnionym działaniu

Ostatnio na rynku kosmetycznym i kosmetologicznym rekordy popularności wśród użytkowniczek bije serum . Naukowo udowodnione działanie antycellulitowe zapewniają mu składniki, które są wyłącznie pochodzenia naturalnego. Często uważa się, że substancje roślinne mają dużo mniejszą efektywość, niż ich syntetyczne odpowiedniki. zadaje temu twierdzeniu kłam, co potwierdzają badania dermatologiczne i zadowolenie mnóstwa klientek.

Dieta i ćwiczenia

Aby całkowicie zredukować cellulit trzeba włączyć w kurację kremami także ćwiczenia fizyczne. Pozwalają one na ujawienie się mięśni i pozbycie się nadmiaru wody z organizmu. W formie ćwiczeń można zdecydować się na pratykowanie jogi, pływanie oraz jazdę na rowerze.

Zdrowa dieta to przede wszystkim spożywanie żywności nisko przetworzonej, warzyw, owoców oraz nabiału. Należy ograniczyć fast foody i posiłki wysokokaloryczne do zera.

Podsumowanie – krem na cellulit

Krem antycellulitowy to przede wszystkim środek wspomagający kurację pomarańczowej skórki. Trzeba być przede wszystkim świadomym konsumentem, czytać etykiety w poszukiwaniu naturalnych komponentów. Skuteczny krem na cellulit musi być uzupełniem kuracji, w której skład wchodzą także ćwiczenia i zdrowa dieta. Bez tego nie zobaczymy żadnych efektów.

One thought on “Balsam na cellulit – Pozbądź się pomarańczowej skórki w MIESIĄC

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

56 − = 49