Depilacja laserowa Gdynia – Laser Vectus czyli najlepsza metoda depilacji na świecie

By |

Frustracja a czas goni

W dzisiejszych czasach, kiedy każda minuta jest na wagę złota i zależy nam na profesjonalnych usługach ciężko jest już nas zadowolić byle czym. Chcemy by dany produkt spełniał nasze oczekiwania wręcz zachwycał nas efektami. Nowoczesna technologia wciąż idzie naprzód i dzięki niej powstają nowe wspaniałe produkty. Tak jak teraz nie zadowoli nas zwykła maszynka do golenia by mieć piękne gładkie nogi, ponieważ daje tylko krótkotrwałe efekty. Włoski szybko odrastają i pojawia się frustracja, gdyż zabieg trzeba powtarzać co dwa, trzy dni.

Wiele metod depilacji pozwala nam na szeroki wybór: woski, kremy, pianki, golarki. Niestety jest tego tyle na rynku, że nie wiadomo co wybrać. Czy będzie bolało? Czy będzie czasochłonne? Czy będzie się opłacało? Po ilu dniach znów będę musieć powtórzyć zabieg?

depilacja laserowa plecyPo latach doświadczeń pojawia się możliwość usunięcia niechcianego owłosienia na bardzo długi czas a nawet na zawsze. Służy do tego depilacja laserowa. Owszem wcześniej istniały metody usunięcia włosków na stałe metodami elektrolizy oraz termolizy. Były one jednak bolesne a każdy włos był usuwany osobno a włoski mimo to mogły jeszcze w połowie odrosnąć.

Depilatory laserowe są znacznie skuteczniejszym rozwiązaniem. Zabieg polega na trwałym usunięciu macierzy włosa dzięki czemu ten już nie odrasta.

Oczywiście oczekiwania kobiet od oczekiwań mężczyzn różnią się. Kobiety najczęściej depilują nogi, pachy, okolice bikini oraz górnej wargi. Mężczyźni coraz częściej jednak poddają się zabiegom depilacji laserowej, chcą na stałe usunąć zbędne owłosienie na torsie, pod pachami czy nawet na plecach. Jest to i bardziej estetyczne i pozwala lepiej zadbać o higienę.

Higiena i dobre samopoczucie

Depilacja laserowa sprawia, że mamy poczucie zadbania o swoje ciało na długi czas. Latem nasz organizm się poci a cząsteczki potu osiadają na włosach, co jest przyczyną nieprzyjemnego zapachu. Jeśli pozbędziemy się włosów nie tylko go ograniczymy, ale też łatwiej zaaplikujemy na skórę antyperspirant. Na włosach gromadzą się też bakterie, które mogą być przyczyną groźnych chorób, więc przeciwdziałamy infekcjom.

Laserowe cuda

Działanie lasera nie wpływa na funkcjonowanie organizmu, dlatego jest to metoda bezpieczna. Przesłana przez depilator energia akumuluje się wyłącznie w komórkach włoska i nie ma ona żadnego wpływu na otaczającą go skórę, więc nie ma obaw o jakiekolwiek podrażnienia czy efekty uboczne.

Mało tego-depilacja laserowa, która zwykle odbywała się tylko w salonach kosmetycznych, zaczęła być możliwa do wykonywania samodzielnie w domu. Co nas przekonuje do zakupu własnego urządzenia bardziej niż spojrzenie na koszt takich zabiegów w gabinetach. W wielu miejscach ceny dla kobiet i mężczyzn są różne, jednakże ceny wahają się od 150 zł. po nawet 800 zł. Gdy weźmiemy pod uwagę kilka takich wizyt szybko skłonimy się do zakupu swojego prywatnego ” usuwacza ” złośliwych włosków.

Depilator laserowy wysyła pojedynczą wiązkę światła o dokładnie określonej długości fali. Energia ta wchłaniana jest przez cebulkę włosa, wskutek czego jego temperatura rośnie błyskawicznie i ulega całkowitemu zniszczeniu. Nie zawsze tak się dzieje, gdyż może tez przejść tylko w stan uśpienia i po jakimś czasie znów się pojawić co prawda jaśniejszy, ale nadal niepożądany włosek, dlatego zabiegi trzeba czasem powtarzać do osiągnięcia zamierzonego efektu.

DepilacjaVectus – Depilacja laserowa Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

Na rynku istnieje szeroki wybór depilatorów, ale czym się kierować przy takim wyborze?

Dodatkowe informacje o laserze Vectus: https://zdrowie.wprost.pl/uroda/10137396/depilacja-laserowa-vectus-jakie-sa-jej-zalety-clinica-cosmetologica-gdynia.html

Pamiętajmy, że utarte, lecz prawdziwe powiedzenie „co tanie to drogie” często się sprawdza, dlatego wybierajmy produkt dobrej jakości, który został wykonany starannie i posłuży nam wiele lat.

Zwróćmy uwagę na takie aspekty jak:

  • powierzchnia działania oraz ilość emitowanych impulsów. Im powierzchnia działania jest obszerniejsza, tym lepiej.
  • Funkcje dodatkowe takie jak możliwość zmiany mocy, zabezpieczenia, które chronią oczy, funkcje chłodzące.
  • Kształt, wielkość, poręczność. Te cechy są niezwykle ważne, ponieważ nie chcemy prowadzić walki z urządzeniem, które co chwilę się wyślizguje z rąk lub jest zbyt duże i nieporęczne.

Laserowe usuwanie owłosienia to nie tylko moda, ale i wygoda. To luksus na dłużej i do tego od niedawna w naszych rękach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 82 = 90