Depilacja laserowa – odkryj najskuteczniejszy sposób na usuwanie owłosienia

Depilacja laserowa to nowoczesny zabieg, pozwalający na trwałe pozbycie się włosów z dowolnych partii ciała. Dzięki innowacyjnej technologii mamy możliwość komfortu i wygody w depilacji, jak nigdy przedtem. Jest ona możliwa do wykonania praktycznie u każdego zainteresowanego, dlatego warto rozważyć zdecydowanie się na ten zabieg. W celu osiągnięcia maksymalnego efektu wystarcza seria 4, niekiedy 6 zabiegów, które powtarza się co 4-10 tygodni.

Jakie technologie wykorzystuje depilacja Vectus?
Technologia Co zyskujemy?
Advanced Contact Cooling Poprawę komfortu w trakcie zabiegu, ochronę przed ewentualnym poparzeniem i bólem
Czytnik melaniny Skintel Automatyczną kontrolę poziomu aktywnej melaniny – co zwiększa zarówno bezpieczeństwo jak i skuteczność zabiegu
Selektywna fototermoliza Większą skuteczność i precyzyjność działania urządzenia (oddziałuje tylko na włoski, a nie na skórę)

Laserowa depilacja i jej plusy

Laserowa depilacja ma wiele zalet, które jednoznacznie wskazują, że jest to najlepszy sposób depilacji. Oto niektóre z nich:

 • efekt jest trwały – czasami jedynie, po kilku latach lub w przypadku znacznym zmian hormonalnych, na przykład po ciąży, niewielka część włosków może odrosnąć. Dla utrwalenia rezultatu przeprowadza się wówczas 1-2 zabiegi.
 • oszczędność czasu i pieniędzy – depilacja laserowa może wydawać się droga, jednak patrząc perspektywicznie, można zaoszczędzić naprawdę sporo Depilacja laserowa pach.pieniędzy. Przeliczając, ile w ciągu życia średnio traci się na wszelkiego rodzaju maszynki, plastry z woskiem czy kremy do depilacji,depilacja laserowa może być bardzo opłacalna.
 • łatwość zabiegu – jest on łatwy do przeprowadzenie, szybki i nie wymaga długiej, wyczerpującej rekonwalescencji. Od razu można wrócić do pracy czy innych codziennych obowiązków. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być wrażliwsza i zaczerwieniona. Może wystąpić także niewielka opuchlizna. Objawy te jednak utrzymują się najczęściej parę godzin, maksymalnie kilka dni.
 • najlepszy efekt – trwale gładka skóra to rezultat, który zapewni tylko depilacja laserowa. Zupełnie inaczej niż w przypadku tradycyjnej depilacji, naskórek nie jest stale podrażniany. Niwelowana jest także możliwość wszelkich mechanicznych uszkodzeń, takich jak zacięcia maszynką przy goleniu. Komfort codziennego życia może polepszyć zwłaszcza depilacja laserowa pach. Pozwala ograniczyć potliwość i cieszyć się zadbanymi okolicami pach niezależnie od sytuacji.

Laser do depilacji Vectus jako najlepsze urządzenie na rynku

Laser do depilacji Vectus posiada inteligentny czytnik Skintel, który mierzy poziom aktywnej melaniny w skórze. Pozwala to dobrać odpowiednią moc lasera. Jest on wynikiem pracy naukowców z Harvard University. Po wieloletnich badaniach, opracowywali oni laser o długości fali 810 nm, który działa na zasadzie fototermolizy selektywnej. Technologia Photon Recycling pozwala na dodatkowe wykorzystanie światła odbitego przez skórę. System chłodzenia Advanced Contact Cooling niweluje ból i ryzyko oparzenia.Jest on polecany również przez ekspertów:

„Laser Vectus to najlepsze osiągnięcie w dziedzinie depilacji laserowej. W końcu istnieje możliwość wykonania depilacji która jest trwała, ale także nie wymaga wielu poświęceń w postaci czasu, bólu lub nakładów finansowych. Polecam zabieg każdemu – praktycznie każda z klientek stwierdza, że po wykonaniu zabiegu nie wyobraża sobie, jak mogła tak długo męczyć się z tradycyjną depilacją.”mówi Marta Włodarczyk, kosmetolog z Clinica Cosmetologica

Depilacja laserowa Gdańsk – Zapomnij o goleniu i depilacji raz na zawsze!

Czy depilacja laserowa boli bardziej niż inne metody depilacji?

Większość osób obawia się zabiegu – wtedy niezwykle ważna jest odpowiedź na pytanie, czy depilacja laserowa boli. Nowoczesne lasery zawierają specjalne rozwiązania, sprawiające że zabieg jest praktycznie bezbolesny. Depilacja laserowa bikini i innych wrażliwych okolic jest bardzo komfortowa. Daje również świetne i trwałe rezultaty.

Dużo kobiet obawia się, ponieważ inne metody usuwania włosów często sprawiają ogromny ból. Dzięki specjalnej głowicy Advanced Contact Cooling, którą posiada laser do depilacji Vectus, skóra jest schładzana w momencie wykonywania zabiegu, co redukuje wszelkie nieprzyjemne odczucia.

Depilacja laserowa – przeciwwskazania, na które musisz zwrócić uwagęDepilacja laserowa bikini.

Niestety, nie u każdego możne zostać wykonana depilacja laserowa – przeciwwskazania do zabiegu to między innymi: nowotwór, bielactwo, łuszczyca, kurzajka rybia łuska, opryszczka lub brodawka. Zabiegu nie powinny wykonywać kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. Minimum dwa tygodnie przed zabiegiem należy zaprzestać przyjmowania leków i ziół światłouczulających, takich jak dziurawca, nagietka, skrzypu polnego, szałwii oraz bratka.

Należy także pamiętać, aby przed zabiegiem nie wyrywać w żaden sposób włosów – nie stosować depilatora, wosku czy pęsety. Włosy należy zgolić maszynką. Najlepiej także wykonywać depilacje zimą – opalenizna zmniejsza kontrast między kolorem skóry a mieszkiem włosowym, przez co efekt może być mniej skuteczny.

Wrastające włoski przestaną sprawiać problem po depilacji laserowej

Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, u których regularnie pojawiają się wrastające włoski, przez co niemożliwością jest u nich osiągnięcie efektu idealnie gładkiej, niepodrażnionej skóry po tradycyjnej depilacji. Depilacja laserowa pozwala pozbyć się tego problemu na zawsze – niweluje bowiem źródło problemu.

Tradycyjna depilacja osłabia cebulki włosa, przez co nie ma on siły przebić się przez naskórek – w ten sposób tworzy się wrośnięty włos. Natomiast depilacja laserowa pozwoli pozbyć się nawet już wrośniętych włosków. Również zapalenie mieszków włosowych może być całkowicie wyleczone poprzez tę metodę – laser niszczy mieszki włosowe, przez co działa bezpośrednio u źródła problemu.

Depilacja laserowa – opinie pacjentek, które poddały się depilacji laserowej

Najlepszy sposób pozbycia się włosków to depilacja laserowa – opinie zadowolonych klientek stanowią najlepszy dowód na skuteczność zabiegu. Większość pacjentek widzi pierwsze efekty po 1-2 zabiegach i deklarują chęć kontynuowania zabiegów. Według nich, depilacja laserowa jest bezbolesna, szybka, a co najważniejsze, skuteczna. Gwarantuje niezwykły komfort i wygodę, pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, jakie przeznaczyłyby na tradycyjną depilację. Kobiety chwalą sobie to, że nie muszą do niej już nigdy wracać.

3 thoughts on “Depilacja laserowa – odkryj najskuteczniejszy sposób na usuwanie owłosienia

 1. Demi2 Post author

  Ja już dawno zrezygnowałam z klasycznej depilacji i przeniosłam się na depilację laserową. Teraz nie wyobrażam sobie już powrotu 😀

  Reply
 2. Sankowska_Urszula Post author

  Depilacja laserowa jest obecnie najskuteczniejszym sposobem na trwałe usunięcie niechcianego owłosienia. Te wszystkie metody z woskiem też są całekiem okej, ale nie dają tak dobrych efektów jak laser.

  Reply
 3. sansa Post author

  W 100% zgadzam się z autorem tekstu. Depilacja laserowa rozwiązuje szereg problemów związanych z niechcianym i nadmiernym owłosieniem. Ja miałam olbrzymi problem z wrastającymi włoskami i to bym główny powód, który skłonił mnie do zabiegów.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

55 + = 56